Ośrodek Pomocy Społecznej w Wilczycach

27-612 Wilczyce 174, tel./fax: (15) 837-72-26, email: opswilczyce@poczta.onet.pl

Komunikat Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Szanowni Państwo,

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych informuje, że od stycznia 2021 r. wznowione zostało kierowanie nowych uczestników do ośrodków kompleksowej rehabilitacji w ramach projektu „Wypracowanie i pilotażowe wdrożenie modelu kompleksowej rehabilitacji umożliwiającej podjęcie lub powrót do pracy".

Ośrodki Rehabilitacji Kompleksowej działają w normalnym trybie, przy zachowaniu wymaganych środków ostrożności zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 21 grudnia 2020 roku w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. 2020 poz. 2316).

 

Zachęcamy osoby, które:

  • uległy wypadkowi lub pogorszeniu stanu zdrowia, nieposiadające orzeczenia o niepełnosprawności, które zakończyły leczenie medyczne i ich stan zdrowia jest ustabilizowany (są zdolne podjąć zatrudnienie na min. 0,5 etatu),
  • mają niepełnosprawność wrodzoną lub nabytą,
  • rokują powrót do aktywności zawodowej, ale pogorszenie stanu zdrowia powoduje konieczność przekwalifikowania.

Głównym celem rehabilitacji kompleksowej jest uzyskanie przez uczestnika Projektu zatrudnienia na otwartym rynku pracy lub założenie działalności gospodarczej.

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z pracownikiem Oddziału Świętokrzyskiego PFRON — p. Żanetą Oczeretko pod nr tel. 41 230 97 00 lub przez e-mail: zoczeretko@pfron.org.pl.

W załączeniu przekazujemy ulotkę ze szczegółowymi informacjami o realizowanym projekcie.

Jesteś tutaj: Start Start Aktualności Komunikat Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
Licznik odwiedzin strony od 2015-01-01: dzisiaj: 9 , wczoraj: 9 , w tym tygodniu: 32 , w tym miesiącu: 32 , razem: 23894