Ośrodek Pomocy Społecznej w Wilczycach

27-612 Wilczyce 174, tel./fax: (15) 837-72-26, email: opswilczyce@poczta.onet.pl

Dzień Seniora 2021

Dnia 26 listopada 2021 r. w odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Seniora.

W spotkaniu udział wzięli uczestnicy Klubu Seniora w Wilczycach, radni Rady Gminy, Wójt Gminy Wilczyce oraz Pani Poseł na Sejm RP Agata Wojtyszek i Pani Anna Paluch z-ca dyrektora Świętokrzyskiego Oddziału ARiMR, a także opiekunki które na co dzień udzielają seniorom wsparcia w Klubie.

Zabierający głos Wójt Gminy, Pani poseł i Pani z-ca dyrektora ARiMR złożyli najlepsze życzenia dla Seniorów przede wszystkim zdrowia, długich lat życia i dalszej aktywności w działaniach Klubu, podkreślili ważną rolę powstających na rzecz seniorów placówek w tym klubów seniora. Pan Wójt podziękował za udzielone Gminie wsparcie i pomoc finansową.

 

W imieniu Seniorów głos zabrała Pani Łucja Kolera – życząc wszystkim seniorom samych pięknych i miłych chwil w życiu oraz dziękując Panu Wójtowi i przybyłym gościom za wszystkie ciepłe słowa skierowane do seniorów i za zorganizowanie tego wyjątkowego spotkania.

Bardzo sympatycznym akcentem były laurki i występ przygotowany przez przedszkolaków przy Szkole Podstawowej w Wilczycach.

Seniorzy z Klubu Seniora zaprezentowali parę piosenek, które często śpiewają podczas spotkań w klubie.

Wszyscy uczestnicy spotkania zostali zaproszeni do wspólnej biesiady i przygotowanego przez seniorów poczęstunku.

Uroczystość przebiegła w bardzo miłej, przyjemnej atmosferze.

gallery1 gallery1 gallery1  

Jesteś tutaj: Start Klub seniora Dzień Seniora 2021
Licznik odwiedzin strony od 2015-01-01: dzisiaj: 12 , wczoraj: 12 , w tym tygodniu: 41 , w tym miesiącu: 326 , razem: 29782